У Кременчуці стартує соціальна кампанія “Щастя у 4 руки”

Кременчук став одним із шести міст в Україні, де з’явилися рекламні щити із соціальною рекламою кампанії “Щастя у 4 руки”. Її мета – зміна усталених в українському суспільстві стереотипів щодо сімейних обов’язків та пропагування рівномірного розподілу домашніх справ між подружжям.

Такі хатні клопоти, як прибирання, миття посуду, приготування їжі, а також догляд за дитиною вважаються типово жіночими справами. У той же час, багато розлучень виникає саме через подібний нерівномірний розподіл домашніх обов’язків. Дружина відчуває несправедливість ситуації, бо часто жінки працюють нарівні з чоловіками. При цьому, відповідно до експертних розрахунків, чоловіки витрачають на виконання сімейних обов’язків приблизно у 3,5-4 рази менше часу, ніж жінки. Кампанія покликана донести до молодих людей ідею про те, що робити ці справи разом “у 4 руки” легше, адже тоді подружжя більше часу проводитиме один з одним, спілкуватиметься з дітьми і ніхто не відчуватиме дискримінації.

«Якщо спробувати трохи глибше розібратися в причинах тієї нерівності, яка, на жаль, все ще існує в українському суспільстві, ми побачимо, що вона є результатом розповсюджених стереотипів щодо ролі жінки та чоловіка у суспільстві, – каже Нузхат Есан, представниця Фонду народонаселення ООН в Україні. – Жінці досі відводиться традиційна роль матері та дружини, що не є чимось поганим само по собі. Негативною є ситуація, коли яскраві, розумні і талановиті жінки не виходять за межі цих традиційних ролей, виділених для них суспільством. Перевантажені сімейними обов’язками та через брак часу, вони залишають мрії досягти висот у професійній кар’єрі. Соціальний «рецепт» є настільки потужним, що молоду жінку тридцяти років, якщо вона ще не має чоловіка та дітей, часто вважають невдахою. Тому зміна традиційних стереотипів якраз і створює свободу вибору – фундаментальне право кожної людини. Ось у чому ідея нашої кампанії. Ми хочемо посадити зерна іншого способу співіснування у парах, більш легкого та приємного – розподілу сімейних обов’язків для того, щоб у кожного в парі лишалось більше часу для професійного зростання».

Часто буває і так, що чоловіки повністю віддають себе кар’єрі, намагаючись слідувати покладеному суспільством на них обов’язку бути єдиним “годувальником” сім’ї, у той час, як жінка все більше віддає себе дому та дітям. У такій ситуації вони починають жити різними життями, у них залишається все менше “точок дотику”, і як наслідок – такі сім’ї часто розпадаються. На противагу таким ситуаціям, приклади багатьох щасливих сімей доводять, що робити хатні справи “у 4 руки” корисно для зміцнення родини. Це таке ж спільне проведення часу, як сімейна вечеря чи перегляд кіно. Пари, що доглядають за дітьми разом, мають слухняних та щасливих дітей, бо ті забезпечені найнеобхіднішим у житті – батьківською увагою та любов’ю, і ніякі іграшки у світі цього не замінять.

Наразі у місті розміщено 20 сітілайтів із соціальною рекламою кампанії “Щастя у 4 руки” із закликом “Пам’ятай: разом удвічі легше!”. Рекламна кампанія триватиме до кінця року. Планується також розміщення реклами на білбордах міста. Окрім Кременчука заклики про “Щастя у 4 руки” побачать у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі та Харкові.

Як свідчить практика, тільки постійний контакт з певним закликом може мати вплив на людину. Більш того, кампанія має на меті змінювати усталені стереотипи про те, що всі домашні справи – суто жіноча прерогатива. Саме таку модель ми спостерігали з дитинства в багатьох сім’ях, які нас оточували – сусідів, родичів, знайомих і навіть, можливо, батьків.

“Ми щиро сподіваємося, що ця рекламна кампанія зможе змінити не одне життя та зміцнити багато сімей. Адже це неймовірно простий та дуже дієвий рецепт сімейного щастя!” – говорить пані Есан.

Кампанію «Щастя у 4 руки» реалізує Фонд Народонаселення ООН в Україні за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Щастя у 4 руки_1 Щастя у 4 руки_2 Щастя у 4 руки_3
щастя у 4 руки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
34 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Громкий смех переходящий в неудержимый хохот, именно так проходит игра в рулетку с конфетами Jelly Belly. Конфеты появившиеся на свет благодаря одному эпизоду из фильма про Гарри Поттера? в котором упоминаются конфеты с разнообразными вкусами, даже со вкусом требухи и "козявки из носа". Почти моментально после своего появления конфеты с непредсказуемыми вкусами Jelly Belly покорили весь мир. Одной из причин такой популярности Jelly Belly стала подача конфе...
Происшествия
По улице Небесной – Сотни двигалась маршрутка Богдан в сторону центра. Водитель маршрутки не заметил машину с багажом сверху.  Произошел наезд на автомобиль марки «Мерседес» с байдаркой сверху. В результате столкновения  боковое стекло маршрутки разбито. Патрульные выясняют обстоятельства столкновения и оформляют административные материалы.
Криминал
Внимание! Полтавское отделение полиции объявило в розыск  гражданина Полтавы, Дмитрия Смирнова 1987 года рождения.  31-летний мужчина подозревается в грабежах (ч.2 ст.185КК Украины). По данным полиции, последнее его месторасположение зафиксировано в Днепре. Просьба, если есть какая-либо информация, способствующая поиску правонарушителя, сообщать по номеру 102 или 066-871-2901.
Происшествия
Фотофакт Сегодня 26 сентября по проспекту Леси Украинки, 39 грузовик, съезжая с бордюра на проезжую часть, "загруз" колесом в асфальте. Причины произошедшего выясняются, патрульные прибыли на место происшествия.
Общество
Министр социальной политики Украины Андрей Рева рассказал, как безработные могут получить субсидии. Соответствующее видео-обращение опубликовано на сайте Минсоцполитики. По его словам, для назначения субсидии безработному единый социальный взнос (ЕСВ) нужно оплатить только за три месяца периода, при которых берутся доходы для расчета размера субсидии. "То есть для "зимней" субсидии социальный взнос должен быть оплачен за любые три месяца 1-2 кварталов 2018...
Общество
В следующем году внешнее независимое оценивание будет проходить с 20 мая по 12 июля 2019 года. Участники тестирования имеют право писать ВНО по максимум 4 предметам,сообщает украинский центр оценивания качества образования. ВНО можно сдать из 11 предметов: украинский язык и литература, история Украины, математика, биология, география, физика, химия, английский язык, испанский язык, немецкий язык, французский язык. Выпускникам 11 класса результаты ВНО по 3...
Общество
На заседании рабочей группы по вопросам реализации Закона Украины «Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности» принято решение о вынесении на рассмотрение депутатов городского совета проект решения городского совета «О запрете продажи пива (кроме безалкогольного), алкогольных, слабоалкогольных напитков, вин столовых (кроме заведений ресторанного хозяйства) в ночное время на территории Кременчуга». Разработан этот пр...
Власть
Сегодня на своей страничке в фейсбуке Арсен Аваков рассказал о своем визите в Кременчуг.  «Кременчугский летный колледж станет основной базой для подготовки пилотов технического и сервисного персонала системы авиационной безопасности МВД. Кроме этого, наши специалисты будут проходить курсы специального обучения во Франции на базе образовательных центров «Airbus Helicopters». Мы получим качественно новый уровень специалистов, которые будут выполнять задачи...
Общество
В Украине мостов немало и их состояние оставляет желать лучшего. Однако некоторые из них требуют незамедлительного внимания и реконструкции. К ним относится и мост в Кременчуге. Программа "Ранок" провела свое исследование моста и результат не радует. Как известно, мост находится на балансе украинской железной дороги и местные власти не имеют полномочий для реконструкции его. А непосредственное обращение к ответственным ничего не дает. Украинская железная д...