• Главная
  • Сьогодні Україна святкує День працівників харчової промисловості
Професійне свято!
09:34, 18 октября 2015 г.

Сьогодні Україна святкує День працівників харчової промисловості

Професійне свято!

Сьогодні, у третю неділю жовтня, Україна святкує День працівників харчової промисловості. Це свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників харчової промисловості, а також професійних спілок…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників харчової промисловості» від 8 серпня 1995 року № 714/95.

Працівників харчової промисловості Кременчука вітає кременчуцька міська влада:

Від імені Кременчуцької міської ради, її виконавчого комітету та від усієї територіальної громади міста  прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Галузь харчової промисловості Кременчука представлена великими та малими підприємствами, торговельні марки яких є відомими і за кордонами нашої країни. До визнання на споживчому ринку кожен із цих підприємств пройшов свій особистий і, разом із цим,   нелегкий шлях становлення. Сьогодні великий асортимент продуктів харчування, виготовлених на кременчуцьких підприємствах, заслужено користується попитом, адже відповідає усім європейським стандартам якості.

Впевнені, що завдяки творчому пошуку та невтомній праці багатотисячного загону працівників підприємств харчової промисловості Кременчука споживачі внутрішнього та зовнішнього ринків й надалі будуть забезпечені якісними, екологічно чистими та доступними продуктами. Бажаємо всім кременчуцьким харчовикам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на благо Кременчука та всієї української держави.

Секретар міської ради Василь Івко

Перший заступник міського голови Віктор Калашник

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#День працівників харчової промисловості #пищевая промышленность
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...