Згідно з Законодавством України виконанням судових рішень можуть займатись як державні, так і приватні виконавці. Суттєвих відмінностей між повноваженнями таких спеціалістів немає: державні службовці можуть застосовувати додаткові санкції, чого позбавлені приватні юристи. За статистичними даними Мін’юсту України, до впровадження змішаної системи ситуація із виконанням вердиктів суду була невтішною, але значно покращилась після введення приватного інституту.

Переваги приватних виконавців в Україні

Приватний виконавець https://fakt.org.ua/uk/ - юридична особа, яка спеціалізується на примусовому виконанні рішень суду. До основних переваг варто віднести:

  1. Компетентність. Приватні виконавці в Україні повинні відповідати наступним вимогам: досконало володіти державною мовою, мати вищу юридичну освіту та досвід роботи юристом не менш, ніж 2 роки, здати кваліфікаційне тестування. Також важливий вік спеціаліста: посаду можуть посісти лише особи віком 25 років та старші. Приватний виконавець зобов’язаний повідомити про початок своєї діяльності Міністерству юстиції, адже він має право здійснювати діяльність після внесення до Єдиного реєстру приватних виконавців.
  2. Здійснення контролю. Управління діяльністю приватних виконавців більш регламентоване: періодичний контроль проводиться безпосередньо Мін’юстом та Радою приватних виконавців України. За здійснення спеціалістом дисциплінарного проступку передбачена дисциплінарна відповідальність.
  3. Мотивація. Заробітна платня державного співробітника фіксована з можливими преміями та надбавками, в той час як прибуток приватного виконавця складається з двох частин: основної та додаткової. Перша передбачує фіксовану суму, а друга - відсоток від стягнення.
  4. Повноваження приватного виконавця. Вони майже не відрізняються від компетенції державних спеціалістів.
  5. Можливість вибору. Стягувач може самостійно обрати приватного виконавця, попередньо ознайомившись із детальною інформацією про нього в Єдиному реєстрі.

Усі без виключення приватні виконавці некомерційного об’єднання «ФАКТ» мають вищу освіту і багаторічний досвід роботи, тому зможуть забезпечити якомога швидше стягнення боргу. Список приватних виконавців https://fakt.org.ua/uk/pv/, які здійснюють свою діяльність у 22 округах, представлений на сайті організації.

Як звернутись до приватних виконавців "ФАКТ"?

Кваліфіковані приватні виконавці об’єднання "ФАКТ" гарантують виконання судових рішень будь-якої складності та повернення вашого боргу у найкоротші терміни. На сайті приватних виконавців https://fakt.org.ua ви можете ознайомитись зі спеціалістами організації та залишити заявку для отримання консультації.