Сьогодні ХXV сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання

Сьогодні відбудеться ХXV сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання.

До порядку денного винесені наступні питання:

1. Про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом».

2. Про виконання міського бюджету за I півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік.

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 17.07.2017 № 692, від 24.07.2017 № 721, від 24.07.2017 № 724.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2016 року «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку м. Кременчука на 2017 рік».

6. Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки» в новій редакції.

7. Про затвердження Комплексної Програми «За реалізацію прав членів профспілки органів місцевого самоврядування та їх структурних підрозділів м.Кременчука на 2017-2021 роки».

8. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25 жовтня 2016 року «Про затвердження списку присяжних в м. Кременчуці».

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки».

10. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 31 січня 2017 року «Про призначення стипендій Кременчуцької міської ради провідним спортсменам міста на 2017 рік».

11. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 13 червня 2017 року «Про затвердження міської Програми з ремонту, реконструкції існуючих та будівництва і облаштування нових багатофункціональних спортивних майданчиків за місцем проживання та відпочинку населення на 2017-2022 роки».

12. Про затвердження статуту Кременчуцької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 29 Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

13. Про реорганізацію комунальних закладів Центри первинної медико-санітарної допомоги № 1,2,3 шляхом перетворення.

14. Про реорганізацію Кременчуцької першої міської лікарні ім. О. Т. Богаєвського шляхом перетворення.

15. Про реорганізацію 2-ої міської лікарні м. Кременчука шляхом перетворення.

16. Про затвердження статуту комунального підприємства «Аптека №90» у новій редакції.

17. Про погодження кандидатур багатодітних матерів щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

18. Про затвердження Положення про призначення стипендії Кременчуцької міської ради.

19. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31 травня 2016 року «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Термомодернізація дитячого садка № 32 та модернізація вуличного освітлення міста Кременчука Полтавської області».

20. Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом».

21. Про затвердження проміжних ліквідаційних балансів загальноосвітніх навчальних закладів, що ліквідуються.

22. Про визначення орендної плати та продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлові приміщення в місті Кременчуці.

23. Про надання згоди на списання нерухомого майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

24. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 61 по вул.Київській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «АВТОКРАЗІВЕЦЬ».

25. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2013 року «Про затвердження Міської програми забезпечення пожежної безпеки об’єктів житлово-комунального господарства та житлового фонду міста Кременчука на 2014-2018 роки».

26. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 листопада 2016 року «Про затвердження Програми розвитку комунального госпрозрахункового житлово-експлуатаційного підприємства «Автозаводське» та забезпечення належного утримання майна комунальної власності, що знаходиться на балансі підприємства на 2017-2018 роки».

27. Про затвердження внесення змін до плану зонування території (зонінгу) міста Кременчука (регуляторний акт).

28. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 24 листопада 2009 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Кременчука Полтавської області».

29. Про припинення права користування земельними ділянками.

30. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

31. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м.Кременчуці.

32. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

33. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

34. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

35. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

36. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

37. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

38. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м.Кременчуці.

39. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м.Кременчуці.

40. Про зарахування земельної ділянки до земель запасу міста.

41. Різне.

сесія питання депутати порядокденний
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
50 просмотров в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Вже завтра, 19 грудня, о 15 годині на площі Перемоги відбудеться відкриття головної ялинки Кременчука. Для кременчужан і гостей міста підготували цікаву святкову програму «На зустріч Святому Миколаю». На дітей очікують ігри та розваги, цікаві зустрічі з казковими героями, сюрпризи та дива. Цього дня у нашому місті також відкриється головна резиденція Святого Миколая. Улюбленець малечі прийматиме до 1 січня у вихідні та святкові дні з 15 до 20 години. Ціє...
Общество
Прибирання прибудинкової території багатоквартирного будинку – чий обов'язок? Чи входить в обов'язки керуючої компанії прибирання під'їзду? На ці запитання відповів експерт із адміністрування житлової нерухомості, директор компанії «Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко. Він розповів, що в будинках, що обслуговуються керуючою компанією «Місто для людей Кременчук», послуга з прибирання під'їздів не входить в тариф обслуговування. Якщо жителі хочуть ц...
Общество
В Кременчуге насчитывается 115 защитных сооружений гражданской защиты, из которых 85 – хранилищ и 30 – противорадиационных сооружений. По результатам последней проверки, все защитные сооружения коммунальной формы собственности прошли техническую инвентаризацию с оформлением соответствующих технических паспортов. Несмотря на это 25 защитных сооружений Кременчуга не прошли инвентаризацию. Ведь большинство из них находятся на балансе ликвидированных предприят...
Общество
Для того, щоб створити безпечні умови для Новорічних і Різдвяних святкувань, всі місця масових гулянь мають бути під наглядом представників оперативних служб Кременчука. Тому поблизу міських ялинок і місцях проведення культурно-масових заходів для попередження виникнення пожежної ситуації організують чергування рятувальників. Також за дотриманням порядку та спокою наглядатимуть представники правоохоронних органів, а міська медична служба забезпечуватиме м...
Общество
Наступного року за кошти бюджету Кременчука завершуватимуть роботи з відновлення пожежних гідрантів. Ці об’єкти встановлені на мережах центрального водозабезпечення та перебувають на балансі комунального підприємства «Кременчукводоканал». До цього часу лише за кошти комунального підприємства утримувалися та ремонтувалися пожежні гідранти. Таке фінансове навантаження було непосильним для підприємства. Тому і прийняли рішення з наступного року проводити роб...
Политические новости
Стоимость коммунальных услуг, в том числе и тарифы на газ, очень завышены относительно доходов населения. Справедливая цена газа для населения не должна превышать $145 за тысячу кубов. Тарифы необходимо снижать.   Об этом в интервью «КП в Украине» говорил лидер политической партии «Основа» Сергей Тарута «Я на собственном опыте знаю, что такое добыча газа и как рассчитывается его цена. И в нашу партию входят люди с опытом и в добыче, и в транспортировке газ...
Спорт
Сьогодні о 17:30 в Києві відбудеться хокейний матч. Двадцять третій тур Української хокейної ліги цього сезону відкриють місцеві «Крижані Вовки» та лідери поточного розіграшу «Кременчук». Традиційно у матчах між цими командами перемагають наші хокеїсти. Наразі рахунок зустрічей цих клубів становить 53:9 на користь кременчуцького клубу. 9 шайб ХК «Кременчук» зміг закинути в більшості та один раз кременчужани відзначилися у воротах киян у меншості. Також кре...
Общество
В Кременчуге заработали елочные базары, а расположены они в разных микрорайонах города, в основном недалеко от остановок общественного транспорта. На интерактивной карте можно увидеть, где работают елочные базары в нашем городе. Вот места, где можно приобрести новогоднюю елку в Кременчуге: - «Улица Леси Украинки»; - «Улица Героев Украины»; - «Улица Керченская»; - «Улица Казацкая»; - «Проспект Полтавский»; - «Улица Гвардейская»; - «Улица Вадима Бойко»; - «В...
Криминал
Вчора об 11:39 до кременчуцьких правоохоронців звернулась 47-річна містянка та повідомила, що 2 грудня невідома особа виманила у неї чотирнадцять тисяч гривень. Кременчужанка хотіла становити вікна, проте натрапила на шахрая. Ось так жінка залишилися без встановлення вікон і грошей. Кримінальне провадження відкрито за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За матеріалами прес-центру Кременчуцького відділу поліції.