• Головна
  • Як Кременчуцькі учасники АТО відпочивають та оздоровлюються у «Нових Санжарах»
11:17, 31 серпня 2017 р.

Як Кременчуцькі учасники АТО відпочивають та оздоровлюються у «Нових Санжарах»

Для реалізації  «Міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  внутрішньо переміщених осіб та фінансової підтримки громадських і волонтерських об’єднань на 2017 рік», яка діє за утвердженням  ХХІ сесії Кременчуцької міської ради VII скликання, Кременчуцький міський центр  соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді здійснює заходи для демобілізованих учасників АТО у 2016-2017 році, а також членів їх родин – дружини (чоловіка) та неповнолітніх дітей, а саме організовуючи для них санітарно-курортний відпочинок, на якому можна буде оздоровитися.

Згідно з розпорядженням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, яке має чинність з 11 серпня 2017 року, вже шість демобілізованих учасників АТО  та три члени їх родин відпочивають у медичному центрі «Нові Санжари», де пробудуть дванадцять днів.

Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді наразі заплановано направити до кінця 2017 року на санітарно-курортний відпочинок тридцять три особи – двадцять один демобілізований військовий та дванадцять членів родин.

Якщо ви бажаєте долучитися до цього заходу, тоді звертайтесь до Кременчуцького  міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: місто Кременчук, вулиця Академіка Маслова, будинок 15/4. Або ж телефонуйте за номерами: 3-21-50; 3-01-91. Графік роботи – з 8:00 до 17:15 (до 16:00 по п’ятницям).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#учасникиато #члениродин #відпочинок #оздоровлення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...