На сьогодні тривають затримки пенсії в Кременчуці. Незабаром українцям заборонять одночасно отримувати пенсію та працювати

На сьогодні тривають затримки пенсії в Кременчуці. Незабаром українцям заборонять одночасно отримувати пенсію та працювати, фото-1

Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, українці не зможуть одночасно отримувати пенсію та працювати.

Міністр соціальної політики Андрій Рева попередив, що роботодавцям, які оформлюватимуть пенсіонерів неофіційно, доведеться сплатити штраф, що становить триста двадцять тисяч гривень.

Окрім того, після реформи кожного року перераховуватимуть пенсії задля захисту від інфляції, враховуючи фінансові можливості солідарної системи, проте не менше, ніж на п’ятдесят відсотків від зростання середньомісячних зарплат за три роки та на п’ятдесят відсотків від індексу споживчих цін.

Розмір пенсії кожного українця розраховуватиметься за формулою: Розмір пенсії = Сз х ІКЗ х Кс, де Сз — розмір середньої заробітної плати в Україні за три роки перед зверненням за призначенням пенсії, ІКЗ — індивідуальний коефіцієнт заробітної плати (співвідношення розміру отримуваної зарплати до середньої зарплати), Кс — коефіцієнт страхового стажу, визначається як множник тривалості років стажу роботи людини на величину оцінки одного року страхового стажу.

Базова середня зарплата для розрахунку пенсій становитиме 3 тисячі 764, 6 гривень, що майже втричі більше, ніж до реформи — 1 тисячі 197 гривень. Коефіцієнт страхового стажу для розрахунку пенсій знижений з 1,35 до 1. Мінімальний розмір пенсії встановлений на рівні 1 тисячі 452 гривень, що на 140 гривень. більше, ніж було до ухвалення закону. Також у рамках закону скасовано п’ятнадцятивідсоткове зменшення пенсій для 500 тисяч працюючих пенсіонерів.

Про це повідомляє Мережа Новин.

Нагадаємо, спеціальні пенсії в Україні призначатися не будуть.

Що змінилося в житті українців із 1 січня.

В Україні пенсії перераховуватимуться автоматично.

В Україні почали діяти нові правила для нарахування пенсій.

Пенсіонери в Кременчуці починають хвилюватися, коли приходять на пошту за пенсією, проте не отримують її.

Як говорять у пенсійному фонді, виплати проходять з 4 по 25 число кожного місяця. Отож, говорити наразі про затримки пенсій зарано.До зазначеного часу у нашому місті всі пенсіонери мають отримати виплати у повному розмірі.

пенсійнареформ пенсіонери пенсії роботодавці штраф розмірпенсії перерахунок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
424 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии