• Главная
  • Будьте уважні самі та попередьте дітей: з приходом снігу у містах з'явилися небезпечні пастки. ФОТО
09:58, 21 ноября 2018 г.
Надежный источник

Будьте уважні самі та попередьте дітей: з приходом снігу у містах з'явилися небезпечні пастки. ФОТО

Будьте уважні самі та попередьте дітей: з приходом снігу у містах з'явилися небезпечні пастки. ФОТО

Радимо кременчужанам та гостям міста бути більш обережними. Дорослі, поспілкуйтеся з дітьми, порадьте їм дивитися під ноги. А мова про особливу небезпеку.

Ось на фото – відкритий люк, який мешканці Кременчука побачили сьогодні біля школи на вулиці Чкалова. У снігу його не так видно. І якщо діти, або дорослі трохи забалакались – цілком реально потрапити до пастки.

Більш того, якщо яма розташована не на дорозі, то можна в неї впасти. В Україні відомі такі випадки. Нажаль смертельні: коли бабуся вивела маленьку дитину на прогулянку і та впала у каналізаційну яму. Дитина загинула.

У Кременчуці напередодні домашній собака під час прогулянки впав у 4 метрову яму.

У місті щоденно на дорозі трапляються відкриті ями – металеві кришки люків крадуть, а цегляні зсувають з місця у пошуках кабелів, або інших вартісних знахідок. Крадії не тільки вчиняють злочин, але й наражають на небезпеку перехожих. Варто пояснити, що влада систематично з цим бореться, замінюючи крадені кришки на нові – менш цінної вартості. Правоохоронці систематично ловлять порушників. Тим не менше – явище це не зникає.

А з приходом снігових хурделиць для пішоходів такий стан речей є неймовірно небезпечним.

Адже відкритий люк присипаний снігом – важко помітити.

Тож не ходіть у тих місцях, де ви не знаєте дорогу, особливо, якщо лежить сніг на який не ступала нога людини. Не пускайте малих дітей бавитися у снігу на невідомому для вас майданчику. Роз’ясніть школярам, що у снігову заметіль варто ходити тільки розчищеними, або традиційно перевіреними шляхами.

У разі, якщо ви виявили відкриту небезпеку у Кременчуці, телефонуйте на номер «1563» (з мобільного безкоштовно). Спеціалісти приймуть скаргу і приберуть небезпеку. Принаймні - повинні прореагувати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сніг #яма #пастка #діти #обережно
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...