• Главная
  • Чи залишатися учневі на другий рік вирішують його батьки
11:39, 2 июля 2019 г.
Надежный источник

Чи залишатися учневі на другий рік вирішують його батьки

Чи залишатися учневі на другий рік  вирішують його батьки

У Міністерстві освіти пояснили, що без згоди батьків чи опікунів учня не можуть залишити учнів на другий рік навчання в тому ж класі.

Так, відповідний наказ Міністерства №621 від 08.05.2019 уже зареєстровано в Міністерстві юстиції від 29.05.2019 та є чинним з 27 червня.

Згідно з документом, визначається порядок переведення учнів до наступних класів. Учня початкових класів можуть залишити на другий рік, якщо батьки письмово звернулися до керівництва школи з проханням залишити учня першого чи другого класу повторно в тому ж класі для засвоєння програми.  

Що ж до учнів середньої школи, то ті, хто отримав низькі оцінки (1, 2, 3 бали) за один з основних предметів (українська мова, математика, алгебра, геометрія) або переводяться до наступного класу з індивідуальними навчальними планами з цих предметів, або залишаються на другий рік, але звичайно за згодою батьків чи опікунів.

Раніше ми писали, що вчитель не може займатися репетиторством та що батьки не зобов'язані робити в школі ремонти й здавати "на вікна".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вчителі #школа #учні #класи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...