• Головна
  • Спортсмени з Кременчука вибороли "золото" на Чемпіонаті України з класичного жиму
13:18, 17 липня 2019 р.
Надійне джерело

12-15 липня у місті Коломия пройшов Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. У змаганнях взяли участь більше 200 спортсменів з різних куточків країни, зокрема, й з Кременчука.

Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу, та відбір до складу збірних команд на участь у чемпіонатах світу та Європи 2020 року.

Полтавську область у змаганнях серед ветеранів представляла команда з чотирьох спортсменів, це Володимир Самарцев та Сергій Єрофєєв представники СК "Титан" (Кременчук), які тренуються під керівництвом віце-президента СК "Титан" Владислава Крамаренка.

А також Максим Вольвак представник СК "Еталон" (Горішні Плавні) та Дмитро Коротя представник СК "Промітей" (Полтава).

Третій день змагань для наших спортсменів був дуже насичений перемогами, Володимир Самарцев у в.к. 83 кг здобув золоту нагороду серед ветеранів з результатом 157,5 кг та встановив рекорд області у класичному жимі лежачи.

Сергій Єрофєєв другий представник СК "Титан" також не відставав від Володимира та не зважаючи на травму плеча виборов золото першості з результатом 165 кг у в.к. 93 кг.

Дмитро Коротя, який здобув травму ліктя під час першої спроби не залишив змагання, а продовжив боротися за п’єдестал першості та проявивши характер почесно зайняв друге місце у в.к. 74 кг з результатом 135 кг.

Максим Вольвак змагався у в.к. 105 кг. У ході змагань сама запекла боротьба була у Максима з представником Запорізької області, але завдяки шаленому змагальному досвіду та міцності духу він здобув "золото".

Спортсмени з Кременчука вибороли "золото" на Чемпіонаті України з класичного жиму , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію