• Главная
  • За паркани на пляжі кременчужан штрафуватимуть: ВР прийняла відповідний закон
16:24, 30 октября 2019 г.
Надежный источник

За паркани на пляжі кременчужан штрафуватимуть: ВР прийняла відповідний закон

За паркани на пляжі кременчужан штрафуватимуть: ВР прийняла відповідний закон

Учора, 29 жовтня, Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроект №0869 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування".

Деякі кременчужани тепер платитимуть штрафи за незаконне зведення огорож навколо котеджів на Крюкові, адже їх огорожі перешкоджають вільному проходу вздовж пляжу. 

Згідно з нормативним актом, незаконне обмеження доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів, пляжів, берегів річок, водойм буде каратися стягненням штрафів з громадян розміром від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів (від 3400 до 6800 гривень), з посадових осіб - від 400 до 700 таких мінімумів (від 6800 до 11900 гривень). При повторному порушенні закону розмір штрафу буде збільшуватися. 

Під незаконним обмеженням доступу до водойм, пляжної зони, берегів річок, островів слід розуміти встановлення огорож або інших конструкцій, що заважають громадянам вільно проходити до води. Також не можна будувати паркани й у межах прибережних захисних смуг.

Огорожі чи інші конструкції мають демонтувати їх власники протягом 10 днів після одержання письмової вимоги від виконавчих органів сільських, селищних чи міських рад.

Якщо власники не виконали вимоги, то огорожі чи інші конструкції має право демонтувати місцева влада силами комунальних служб після прийняття відповідного рішення, а відшкодовувати витрати на виконання робіт буде власник огорожі.

Коли особу власника конструкцій встановити не можливо, то усі витрати щодо демонтажу та відповідальність законодавець перекладає на громадянина, якому належить відповідна земельна ділянка, де встановлена огорожа, паркан або інші конструкції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#закон #паркани #пляж #водойми #штрафи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...