Волонтери просять допомогти завершити ремонт у дитячому відділенні онкогематології в Полтаві

Волонтери просять допомогти завершити ремонт у дитячому відділенні онкогематології в Полтаві

У Полтавському дитячому відділенні онкогематології вже завершується ремонт палат за благодійні кошти, які збирають мами з Кременчука та Полтави.

Ми писали, що жінки збирають кошти для того, щоб зробити казку для хворих дітлахів, яких наразі у відділенні 25.

За словами волонтерки пані Марини Кольвашенко, ідею подала саме кременчужанка Тетяна Ященко. Тоді мами об'єдналися й почали збирати кошти. За рік зроблено дуже багато не без допомоги небайдужих людей.

"І Вільнюс, і Київ, і Німеччина, й Америка. Дійсно люди з усього світу пересилали кошти мені і Марині Кольвашенко - мамі з Полтави, з якою ми ведемо цей ремонт. У ігровій ми повністю зробили ремонт, замінили меблі та Анжела Дмитренко розмалювала стіни у ігровій та маніпуляційній. Також купили візуалізатор для вен, щоб ставити катетери. Зараз вже завершуємо ремонт в шести палатах. Треба ще докупити ролети на вікна, бо там сонячний бік й влітку дуже спекотно. Не вистачає наразі тисяч 20-30 гривень аби розрахуватися повністю за роботу", - каже пані Тетяна Ященко.

Увесь ремонт разом з меблями, іграшками, кріслом для інфузій і багатьом іншим обійшовся в 300 тис. грн. Наразі вже завершуються ремонтні роботи в 6 палатах та коридорі.

Були придбані не лише будівельні матеріали, а й раковини і тумби під раковини. За зібрані кошти замінили сантехніку у відділенні й оплатили роботу сантехнікам.

А ще треба купити лінолеум та меблі в палати: по два ліжка у кожну, шафи, бактерицидні лампи.

Номери карт для перерахунку грошової допомоги:

Ященко Тетяна 5168 7422 2432 6375,

Кольвашенко Марина Миколаївна 5168 7427 2479 8222.

Волонтери просять допомогти завершити ремонт у дитячому відділенні онкогематології в Полтаві, фото-1
Волонтери просять допомогти завершити ремонт у дитячому відділенні онкогематології в Полтаві, фото-2 Волонтери просять допомогти завершити ремонт у дитячому відділенні онкогематології в Полтаві, фото-3 Волонтери просять допомогти завершити ремонт у дитячому відділенні онкогематології в Полтаві, фото-4 Волонтери просять допомогти завершити ремонт у дитячому відділенні онкогематології в Полтаві, фото-5
онкогематологія ремонт гроші благодійність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
279 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии