• Главная
  • Паніка наростає: кременчужани готові зливати нечистоти просто неба. Чим закінчаться "фекальні війни" в Кременчуці?
13:30, 26 февраля 2020 г.
Надежный источник

Паніка наростає: кременчужани готові зливати нечистоти просто неба. Чим закінчаться "фекальні війни" в Кременчуці?

Паніка наростає: кременчужани готові зливати нечистоти просто неба. Чим закінчаться "фекальні війни" в Кременчуці?

Сьогодні асенізатори продовжують страйк під стінами СП-17.

З 21 лютого розпочалися такі собі "фекальні війни" в Кременчуці. Асенізатори приїхали з автомобілями до міськвиконкому, потім відмовилися взагалі обслуговувати місто.

Наразі жителі Ревівки та інших районів у паніці, кажуть, що будуть купувати насоси та зливати відходи з вигрібних ям та туалетів прямо в городи, луги чи навіть річки.

Адже ціни на вивезення твердих відходів захмарні: "Якщо раніше було 700 гривень викачати автомобіль об`ємом у 10 метри кубічних, то тепер 1650 грн. При чому Ревівка викачує стабільно раз на місяць. Вони борються за екологію... Люди наразі настільки злі, що готові зливати у поля, то яка може бути екологія? От зараз у мене підвал у воді, а викачати нікому", - каже місцева мешканка.

Однак досі страйкарі та влада ні про що не домовилися, а на виконкомі 21 лютого прийняли рішення стосовно вивозу твердих відходів переможцем тендеру КАТП 1628.

Наразі рідкі відходи не може вивозити КАТП, а приватні асенізатори з 25 лютого вийшли на страйк та теж відмовляються вивозити відходи. Тому ситуація безвихідна у місцевих мешканців, що живуть у приватному секторі.

На станції СП-17 теж тимчасово зупинили роботу. Усі заявки від клієнтів відхиляють, і просять щоб дзвонили в службу допомоги мера 1563 і розповідати про ситуацію.

"Це рейдерський захват. Вони (виконком - ред.) з нами на контакт не йдуть. Нас поставили перед фактом - 5-10 днів і до побачення. Ми не маємо відношення до комунального транспорту, міської ради та бюджетних коштів, а тому який може бути тендер?. Зараз ми качаємо на 40-50% дешевше ніж комунтранс", - кажуть страйкарі.

Адже зараз підприємці вивозять за 70-80 гривень, а монополіст вивозитиме за 160. Тому у виконкомі укладатимуть угоду, а потім угоди укладатимуть з мешканцями. У КАТП є три автомобіля, а працює один. Цього для міста мало.

Також тепер усі власники вигрібних ям будуть зобов'язані укласти договір з виконавцем строком на один рік. У жовтні 2019 року було створено фірму ПП "Екокомунтранс", що вже уклало договір на 2020 рік із КП КАТП 1628 на послуги з вивезення рідких побутових відходів до СП-17 та Крюківської КОС сумою у 190 тисяч гривень. Договір було укладено 14 лютого.

Паніка наростає: кременчужани готові зливати нечистоти просто неба. Чим закінчаться "фекальні війни" в Кременчуці?, фото-1

Ми писали, що у виконкомі вже прийняли рішення підписати угоду по одному з лотів - щодо вивезення твердих відходів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сміття #відходи #асенізатори #виконком
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...