• Главная
  • Де шукати представників "Екокомунтранс" директор КАТП 1628 не знає. Чим закінчаться "фекальні війни" в Кременчуці?
13:22, 27 февраля 2020 г.
Надежный источник

Де шукати представників "Екокомунтранс" директор КАТП 1628 не знає. Чим закінчаться "фекальні війни" в Кременчуці?

Де шукати представників "Екокомунтранс" директор КАТП 1628 не знає. Чим закінчаться "фекальні війни" в Кременчуці?

Депутат Оксана Піддубна разом із декількома асенізаторами прийшли на підприємство КП "КАТП 1628", де поговорили із директором Сергієм Олексійовичем Шияном стосовно ситуації в місті.

На запитання чому за адресою КАТП зареєстровано інше підприємство Шиян повідомив, що гадки не має.

Ми писали, що серед містян наростає паніка, адже платити захмарні ціни за вивіз фекалій вони не згодні, а асенізатори страйкують з 25 лютого та не вивозять відходи.

"Підприємство реєструє державний реєстратор. Я не знаю як він реєстрував. Тут (на території КАТП - ред.) "Екокомунтранса" немає. Де їх шукати не знаю", - наголосив директор підприємства Сергій Олексійович.

Щодо того чому така ціна договору з КАТП - 190 тисяч гривень, директор пояснити не міг, які розрахунки робилися теж не памятає. Каже, пишіть письмове звернення аби не було перекручування інформації.

"Наразі у нас 3 автомобілі й 3 ще найняті по договору. За останню добу десь 15 заявок було на вивезення рідких відходів. Усі заявки виконуємо по мірі надходження. З цією фірмою, з якою укладено договір (ПП "Екокомунтранс" - ред.), ми ще не працюємо. Поки не буде угоди з виконкомом, ми не будемо з ними співпрацювати".

Коли автомобілі приїдуть та їх можна буде оглянути директор повідомив, що усі авто на виїзді і якщо потрібно вони будуть працювати (асенізаторські авто - ред.) і до 21-ї години вечора.

ри автомобілі, які у вас є вони у роботі по місту. Коли усі будуть на місці - не знаю. Можливо й о 6-й ранку", - сказав він.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#катп #асенізатори #кременчук #мерія #підприємці
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...