• Головна
  • Теперішня медреформа передбачає закриття 332 лікарень, - МОЗ
Медична реформа
13:27, 5 травня 2020 р.
Надійне джерело

Теперішня медреформа передбачає закриття 332 лікарень, - МОЗ

Медична реформа
Теперішня медреформа передбачає закриття 332 лікарень, - МОЗ

Медична реформа у тому вигляді, в якому є зараз, не передбачає нічого доброго для пацієнтів та для самих медиків. Про це повідомляється на сторінці «Міністерства охорони здоров'я України» в соцмережі Facebook.

За словами міністра охорони здоров'я України Максима Степанова, теперішня медреформа передбачає звільнення близько 50 тисяч медпрацівників та закриття 332 лікарень.

«Якщо нічого не змінити, то масове звільнення призведе до катастрофічного зростання смертності, стрімкого поширення таких хвороб, як туберкульоз. Доступ мільйонів українців до нормального медзабезпечення буде ускладнено», - говорить міністр.

У зв`язку з цим медичну реформу хочуть модифікувати. Насамперед, медзаклади зі спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги отримують фінансовий ресурс з держбюджету. Сума буде не меншою, ніж була в 2019 році.

«З 1 червня за Державною програмою медичних гарантій будуть додатково фінансуватися нові пакети (первинна медична допомога, екстрена медична допомога, гострий інфаркт міокарда, гострий мозковий інсульт у стаціонарних умовах, а також 4 пакети для лікування COVID-19», - йдеться у повідомленні.

Вже з 1 липня медичним працівникам в Україні підвищать заробітну платню. Додатково на це в нашій країні шукатимуть 11 мільярдів гривень.

А з наступного року почнуть діяти нові медичні тарифи. Вони будуть ґрунтуватися на ринкових заробітних платах для працівників галузі, а ще якісних стандартах надання медичних послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реформа #медики #медицина #лікарні #послуги #гроші #кошти #закриття #галузь #медзаклади #оновлення #модифікація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Яков Чижик
5 травня 2020 р., 17:02
Начинать реформу нужно было со страховки чтобы была в ведена страховка каждый работающий человек официально платит налог который отчисляется на медицинские услуги,а те кто работал раньше и сейчас находится на пенсии тоже платили налоги значит лечение должно быть бесплатным пенсионерам ,а работающим по страховке тоже бесплатно.В Украине очень мало медиков которые добросовестно выполняют свою работу устанавливая правильное лечение еще нужно чтобы в больницах,поликлиниках было современное медицинское оборудование,а что касается зарплаты должна быть ставка + доплата за каждого пациента народ будет идти к тем врачам которые специалисты еще должен быть карающий закон о взятке в медицине все больницы которые есть нужно сохранить также в селах должны быть больницы ,скорая помощь в роддомах,детских больницах должно быть современное медицинское оборудование,все условия для рожениц,детей.Супрун послали в Украину для развала медицины и уничтожение ее еще бы немного и была медицина полностью уничтожена.Пока в Украине не будет законов которые будут действовать реально ,а не не на бумаге и чтобы государство делало для народа реально который есть основа государства .
live comments feed...