
Коронавірус
12:30, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело
З коронавірусом у лікарнях Кременчука перебувають більше 30 пацієнтів
Коронавірус

На стаціонарному лікуванні у Кременчуці перебувають 33 пацієнтіи з пневмонією. З них, двоє людей знаходяться в тяжкому стані, передає прес-служба Кременчуцької міськради в соцмережі Facebook.
Як зазначається, у всіх цих кременчужан лабораторно підтверджений коронавірус.
«За минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 7 дорослих та 4 дітей, зареєстровано один випадок пневмонії, хворий лікуватиметься амбулаторно, йому виставлено підозру на COVID-19», - говорить заступник міського голови Ольга Усанова.
Як відомо, на сьогоднішній день у нашому місті зареєстровано 85 випадків захворювання на COVID-19. Всього у нашому місті одужали 10 людей від коронавірусу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
Оголошення
15:12, 22 червня
1
15:21, 22 червня
17:59, 14 червня
44
15:17, 22 червня