• Головна
  • В Кременчуці стартувала безкоштовна школа бізнесу для жінок
11:18, 13 травня 2020 р.
Надійне джерело

В Кременчуці стартувала безкоштовна школа бізнесу для жінок

В Кременчуці стартувала безкоштовна школа бізнесу для жінок

Як ми повідомляли раніше, в місті розпочав діяти проект Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив. Це – ініціатива громадської організації «Інша Жінка», яку реалізовано за підтримки проекту ПРОМІС та сприяння місцевої влади.

Основними завданнями бізнес-інкубатору є не тільки підтримка малого та середнього бізнесу, але й розвиток жіночого підприємництва, надання базової бізнес-освіти, пошук інвестицій та партнерів, обмін досвідом та популяризація менторства.

Одним із етапом реалізації проекту Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив було проведення навчання 25 учасниць основам ведення бізнесу. З 17 квітня організатори оголосили про прийом анкет від бажаючих, який було завершено 30 квітня.

Було подано понад 40 заявок від жінок, з яких організатори за критеріями проекту обрали 30 учасниць для другого етапу – публічного голосування, яке відбувалося на основному каналі комунікації -у групі ФБ Бізнес-інкубатор для підтримки бізнесу в Кременчуці.

25 дівчат перемогли у цьому етапі відбору: Довойно Марина, Шевела Аліна, Бутенко Інна, Зацепіна Інна, Глибовець Наталя, Романенко Таісія, Загорулько Кароліна, Кривцун Ольга, Гладка Катерина, Рома Наталя, Пузиревська Єлизавета, Марченко Юлія, Мазур Світлана, Ющенко Наталя, Дубодєл Наталя, Бордюг Ірина, Міщенко Юлія, Соломоненко Ірина, Баль Альбіна, Рудницька Марина, Павлишина Юлія, Гуржій Ірина, Казакова Юлія, Куторженко Ірина, Шаблій Тетяна.

Зі слів координаторок проекту – Юлія Цибульської та Ганни Тимофієнко – було кілька причин такого публічного відбору учасниць, і всі вони – на користь самих учасниць та їх майбутніх проектів.

По-перше, голосування громадськості – це тест для ідеї, з якою дівчата йшли на проект. Вони вчилися позиціонувати її, розповідати про неї та впевнена, отримали багато корисної інформації та фідбеку від знайомих.

По-друге, це - тест на готовність діяти. Задіяти всі можливі та неможливі ресурси. Приймати відмови, яких у майбутньому житті цих підприємиць буде ще дуже багато. Пізнавати мистецтво аргументації та бути адвокатом собі та власному майбутньому бренду. Це - найкоштовніший практичний досвід, який вони отримали протягом цих 3 днів. І він назавжди залишиться з ними.

По-третє, голосування дозволило привернути увагу громадськості до проблеми розвитку жіночого підприємництва в місті, побачити велику кількість активних, ініціативних, розумних жінок, які мріють приносити користь та брати відповідальність на себе.

Кременчужанки творили спільноту, яка допомагає зростати та розвиватися, отримувати знання та знаходити допомогу. І це - надважливо, особливо зараз, у час всесвітньої кризи, рецесії економіки, карантину.

Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці - безпрецедентний проект в історії міста, абсолютно безкоштовний та відповідає вимогам часу.

"А у 25 дівчат вже відбулися перші навчальні сесії. Тому чекайте на нові бренди та нові обличчя на бізнес-мапі нашого міста! Усі новини про події проекту на Телеграм-каналі", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #проект #кременчук #ГО_інша-жінка,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...