08:09, 3 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Кременчужанин поїде на міжнародний юнацький турнір в Угорщину

Як повідомили в Федерації каное України, кременчужанин Тарас Кузик включений до складу збірної України.

Українці боротимуться за першість в змаганнях з водних видів спорту на міжнародному юнацькому турнірі «Олімпійські надії» в Угорщині. Турнір проходитиме з 18 по 20 вересня.

Тарас Кузик вже завоював чимало нагород у перегонах на каное.

У серпні від здобув перше місце на Чемпіонаті України з веслування серед молоді та юніорів в Дніпрі.

Тоді він подолав 200 метрів на каное за 0:43,40 хв та здобув "золото" чемпіонату.

Також він показав гарні результати в парній роботі. Він плив на каное-четвірці 500 м з Богданом Морозюком, Артемом Четвертаком, Олександром Бондаренком.

А також разом з Артемом Четвертаком подолав 1000 м за час 4:02,50 хв. Ці пари спортсменів теж посіли перші місця.

Тарас - неоноразовий призер міжнародних змагань.

Як повідомляло видання 05366, кременчуцький каноїст привіз чотири нагороди з міжнародного турніру в Братиславі.

#спорт #каное #веслувальники #перемога #золото #змагання #турнір #олімпійські_надії