• Главная
  • У «помаранчевій зоні» тепер Полтава: кому заборонять працювати і кого штрафуватимуть
Кому не можна працювати
11:53, 6 октября 2020 г.
Надежный источник

У «помаранчевій зоні» тепер Полтава: кому заборонять працювати і кого штрафуватимуть

Кому не можна працювати
У «помаранчевій зоні» тепер Полтава: кому заборонять працювати і кого штрафуватимуть

Прийшов і наш час… Полтава опинилася у «помаранчевій зоні» епідеміологічної небезпеки. Тому, поліція працюватиме в максимальному режимі, передається на сторінці «Поліція Полтавської області» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, на перших етапах поліція надаватиме роз’яснення тим, хто порушуватиме карантин. Ті, хто навіть ці роз’яснення будуть ігнорувати, будуть притягувати до юридичної відповідальності.  

Так, якщо місто потрапило до «помаранчевої зони» не можна працювати хостелам та туристичним базам. Поки що не закриють лише готелі. У нічний час заборонено працювати розважальним закладам та ресторанам.

Закладам громадського харчування можна продовжувати роботу лише за умови, що кількість відвідувачів за один раз не перевищуватиме 50%.

У містах в «помаранчевій зоні» заборонено проводити планові госпіталізації в лікарні, працювати спортзалам, фітнес-центрам, закладам культури, табори не мають права приймати нових відвідувачів. 

Громадський транспорт має бути заповнений лише на 50%. Тобто, кількість пасажирів має відповідати лише половині кількості місць в салоні (з вільним місцем поруч, спереду та позаду). 

Ще обмежено проведення масових заходів. Дозволяється приймати лише одну людину на 20 м² та не більше 100 людей. 

Заклади освіти можуть відвідувати групи, які складаються не більше, ніж з 20 осіб. Це не стосується дитячих садочків, загальної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти. 

Відвідувати заклади побутового обслуговування й торгові розважальні центри можна за правилом: не більше 1 особи на 10 м². 

При цьому, продовжується зберігатися масковий режим, збереження дистанції на рівні 1,5 метри. 

У поліції наголошують, що за порушення правил карантину передбачений штраф: для громадян – від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.Це відповідно до ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Передбачена за порушення карантину й кримінальна відповідальність. А саме, за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). 

Раніше, видання 05366 писало: «Собаки в Україні виявлятимуть хворих на коронавірус». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Карантин #Полтава #помаранчевазона #помаранчева #транспорт #спортзали #фітнес #хостели #ресторани #громадськийтранспорт #ТРЦ #торговіцентри #осінь #коронавірус #хворі
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...