• Главная
  • Місцеві вибори VS Коронавірус: чи перенесуть голосування
Що може вплинути
10:30, 7 октября 2020 г.
Надежный источник

Місцеві вибори VS Коронавірус: чи перенесуть голосування

Що може вплинути
Місцеві вибори VS Коронавірус: чи перенесуть голосування

Місцеві вибори в Україні мають відбутися «за будь-якої погоди». Причина – бо вже були запущені всі процеси, повідомив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, передається на сторінці «Верховна Рада України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, вибори, як були заплановані на 25 жовтня, цього дня й відбудуться. Насамперед, на сьогоднішній день немає жодних підстав для перенесення місцевих виборів. 

«Законних підстав для зміни часу проведення виборів немає», - підкреслив Дмитро Разумков. 

Єдине, через що можуть перенести місцеві вибори – це Указ Президента України про введення надзвичайного або воєнного стану після рішення РНБО (Ради національної безпеки і оборони України). Далі, Верховна Рада або схвалює, або не схвалює таку пропозицію щодо перенесення виборів. Поки що, жодних таких ініціатив до ВР не надходило. 

Також, Разумков пояснив, що ввести надзвичайний стан можуть лише на 30, або на 60 днів. А тому, в разі такого, вибори можуть «відкласти» саме на цей період часу. А ось взагалі відмінити проведення виборів не зможуть, бо немає об’єктивної можливості, оскільки це норма Конституції.

Крім цього, додається, що влада України зробить все для того, аби вибори були прозорими та чесними. 

Раніше, видання 05366 писало: «Українцям вже виплачують аванс за голос на місцевих виборах». А також: «Школи на два дні у Кременчуці перейдуть на дистанційне навчання» та «Продають себе та голос: на Полтавщині активно підкуповують виборців».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Вибори #воєннийстан #надзвичайнийстан #місцевівибори #Україна #Разумков #ВР #Конституція #перенесення #відміна #коронавірус #карантин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...