• Главная
  • Місцеві вибори у розпалі: за добу зафіксували 12 фактів криміналу
Отакої!
12:35, 8 октября 2020 г.
Надежный источник

Місцеві вибори у розпалі: за добу зафіксували 12 фактів криміналу

Отакої!
Місцеві вибори у розпалі: за добу зафіксували 12 фактів криміналу

У Полтавській області всього лише за одну добу поліція відкрила 12 кримінальних проваджень, які пов’язані з порушенням виборчого процесу. А з моменту початку місцевих виборів, 5 жовтня, поліція отримала 3153 повідомлення щодо порушення виборів, передається на сторінці «Поліція Полтавської області» в соцмережі Facebook.  

Як зазначається, серед всіх цих повідомлень ознаки кримінального правопорушення мали 233 випадки. Загалом, саме стільки кримінальних проваджень й було відкрито. Тобто, відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР). 

Зі 233 кримінальних правопорушень, 121 пов’язане з порушенням виборчого законодавства, 112 – з виборчим процесом. 

Крім цього, в області склали 770 протоколів щодо вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом. 

Раніше, видання 05366 писало: «Українцям вже виплачують аванс за голос на місцевих виборах». А також: «Політична реклама: на ФОП у Кременчуці склали протоколи», «Продають себе та голос: на Полтавщині активно підкуповують виборців» та «Школи на два дні у Кременчуці перейдуть на дистанційне навчання». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Вибори #місцевівибори #кримінал #порушення #провадження #протоколи #адміністративнавідповідальність #Полтавщина #Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...