• Главная
  • Застосунок з розпізнавання народних депутатів створили в Україні
До чого техніка дійшла
15:56, 12 октября 2020 г.
Надежный источник

Застосунок з розпізнавання народних депутатів створили в Україні

До чого техніка дійшла
Застосунок з розпізнавання народних депутатів створили в Україні

В Україні створили застосунок, який може розпізнавати народних депутатів України. Певно, що майбутнє настало, передається на сторінці «Верховна Рада України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, біографія, доходи та діяльність народних депутатів України буде розміщуватися у новоствореному застосунку «PolitScanner». Таким чином, в Україні хочуть, щоб прозорість і доступність інформації «жила» прямо у телефонах українців. 

Завдяки скануванню обличчя народних депутатів, їх можна буде легко знайти в застосунку. Сканувати можна не лише саме «живе» обличчя депутата, а й звичайне зображення, плакати, сітілайти, банери і листівки. 

Відповідний проєкт та застосунок запустила громадська організація «Інститут політичної інформації». Проєкт впроваджують, щоб виборці могли легко отримати необхідну інформацію про кандидатів. Даний застосунок підвищить обізнаність українців і заохотить молодь краще орієнтуватися у сучасній політиці. 

Розробники стверджують, що застосунок працює за технологією розпізнавання облич. Для початку застосунок необхідно скачати на свій телефон. Потім, за допомогою камери телефону навести на обличчя певного народного депутата. Після цього, людина одразу зможе переглядати декларації, біографію та передвиборчу програму кандидата. 

Станом на сьогодні, 12 жовтня, такий за стосунок уже доступний у 13 містах України. А саме: Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кривому Розі, Луцьку, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Тернополі та Харкові. Завантажити його можна абсолютно безкоштовно. Він підходить для роботи з операційною системою iOS та для Android. 

Верховна Рада України вже пишається тим, що саме такий застосунок був створений саме у нашій країні. 

Раніше, видання 05366 писало: «Українцям вже виплачують аванс за голос на місцевих виборах». А також: «Продають себе та голос: на Полтавщині активно підкуповують виборців» та «Політична реклама: на ФОП у Кременчуці склали протоколи». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Народнийдепутат #кандидат #програма #декларація #біографія #сканування #обличчя #застосунок #телефон #Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...