Україна подала заявку на реєстрацію вакцини від Оксфордського університету

Україна подала заявку на реєстрацію вакцини від Оксфордського університету, Анастасія Красовська

Державний експертний центр МОЗ України вже подав заявку про державну реєстрацію вакцини «Oxford/AstraZeneca» проти коронавірусу. А саме, під зобов’язання для екстреного медичного застосування, передається на сайті «Центр громадського здоров’я України». 

Як відомо, вакцину «AstraZeneca» розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія «AstraZeneca». Щоб вакцинація була «повною» вколоти необхідно дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Даний препарат може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С. 

Всесвітня організація охорони здоров’я вже схвалила вакцину «AstraZeneca» для екстреного застосування й дозволила використовувати її в усьому світі. До цього, вакцина від «Oxford/AstraZeneca» отримала дозвіл на екстрене застосування у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії. 

Насамперед, вакцина від «Oxford/AstraZeneca» має надійти в Україну у розмірі від 2,2 до 3,7 мільйонів доз у І–ІІ кварталі цього року. Ще вакцину хочуть закупити за державні кошти напряму у виробників. Нині сподіваються, що цього місяця Україна отримає мінімум 500 тисяч доз вакцини «AstraZeneca». 

Крім цього, Україна уклала контакти на постачання 12 мільйонів доз вакцини від COVID-19. Насамперед ті, які розроблені за участю компаній AstraZeneca (Британія-Швеція) та NovaVax (США) і виробляються на потужностях Serum Institute (Індія). 

Раніше, видання 05366 писало: «У Кременчуці не виявили жодного хворого на COVID-19». А також: «В разі анафілактичного шоку під час вакцинації українців рятуватимуть спецобладнанням» та «В Україні не розпочалася вакцинація проти COVID-19».  

Центр громадського здоров’я України
Вакцина коронавірус COVID19 COVID Україна Британія ВеликаБританія Оксфордськийуніверситет Оксфорд вакцинація щеплення МОЗ ЦГЗ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
25 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии