Кременчужанка благає Президента Зеленського про допомогу: особиста чи суспільна справа - викрадення дитини?

Кременчужанка благає Президента Зеленського про допомогу: особиста чи суспільна справа - викрадення дитини?

Особиста справа, чи таки справа суспільства? Коли у інших країнах за кожну викрадену дитину підіймається вся громада, то на біду звичайної української жінки - всім байдуже і правоохоронцям, і суспільству, і ЗМІ.

Колізія у законодавстві України дозволяє озвірілому батькові при живій матері робити дитину сиротою. В Україні таких прикладів багато, коли батьки при грошах та застосовуючи фізичну силу, ховають дитину.

Як у законний спосіб повернути дитину, якщо батько маніакально налаштований проти матері і навіть на шкоду дитині розлучає їх?

Чому в Україні немає покарання або методів впливу на таких горе-батьків?

У Кременчуці пройшов мітинг місцевої мешканки. Вона заявила про право своєї дитини на захист Законом України.Марина Реус  вже два роки потерпає від насилля свого колишнього цивільного чоловіка, яке проявляється у позбавленні 5-річної донечки волі. 2 роки від мами ховають доньку.

Куди тільки не зверталась Марина.

Про її історію ми писали докладно:

Маленьку кременчужанку мордують родичі на очах у суспільства. Хто врятує дитину? ВІДЕО

15 червня 2021 р, у Кременчуці Марина Реус вийшла під стіни Кременчуцької міської ради. Згодом пішла до Прокуратури та виконавчої служби.

Жінка зі сльозами на очах розповіла про те, як у Кременчуці виконавча служба міста Кременчука не вилучає дитину, попри рішення суду про НЕГАЙНЕ вилучення дитини Лисенко Мелісси до матері.

Батько Лисенко Ростислав загрався, та по факту знущається над дитиною, каже Марина. Дитину залякав, ніби мама небезпечна. Раніше донечка жила з мамою та сестрою. З трьох років дитину лякають, ніби мама вчинить шкоду, якщо Мелісса піде до мами, ніби працівники виконавчої служби - це небезпечні "дяді", які дитині зашкодять.

При цьому законодавча база настільки недосконала, що батькові, окрім штрафа нічого не можуть зробити. А той і радий такому мізерному покаранню.

Представники виконавчої служби ведуть себе підозріло - дитину не вилучають.

На відео (внизу) у виконавчій службі підтвердили, що вони бездіють, бо не мають право насильно вилучати дитину.

Час минає...

Реус звернулася до Омбудсмена та Уповноваженого офісу Президента по правам дитини Миколи Кулеби. Також звернення надійшло і до народного депутата Олексія Мовчана. Направила звернення і до міського голови Віталія Малецького з проханням підтримати та допомогти.

Дане питання недосконалості закону, та беззахисності батьків та дітей у таких ситуаціях піднімаються різними громадськими організаціями, нажаль досі марно.

Тож без втручання у дане питання законодавців та Гаранта прав і свобод людини, жодних зрушень у країні не буде!

Громадська активістка Анна Бутова була на заході та підтримувала Марину Реус.

Відео виклала у мережу.

маринареус мелісса кременчук діти виконавці суд зеленський президент омбудсмен,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(5 оценок)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
785 просмотров в июле
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии