
День тиші
12:55, 23 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
Сьогодні останній день передвиборчої агітації
День тиші

В Україні сьогодні останній дозволений день передвиборчої агітації. Вже завтра, 24 жовтня, має розпочатися День тиші, передається в Telegram-каналі «Инсайдер UA».
Як зазначається, сьогодні агітація за кандидатів, які балотуються на місцевих виборах, завершується. Будь-яка агітація завтра вважатиметься незаконною. І за порушення «Дня тиші» можуть притягнути до відповідальності.
Крім цього, оприлюднювати результати виборів заборонено до 20:00 неділі, 25 жовтня. Також не можна розкривати та поширювати результати опитувань громадської думки, які пов’язані з місцевими виборами.
Раніше, видання 05366 писало: «Українцям вже виплачують аванс за голос на місцевих виборах». А також: «Застосунок з розпізнавання народних депутатів створили в Україні» та «На виборах українці з електронним паспортом залишаться без бюлетенів».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:20
16 лютого
09:58
16 лютого
Складний килимок для йоги: оптимальний вибір для подорожей та активного способу життя
Новини компаній
16:00
14 лютого
11:00
10 лютого
ТОП новини
Оголошення
14:06, 13 лютого
4
13:07, 6 лютого
6
00:42, Сьогодні
14:33, 7 лютого
live comments feed...