Батьків із дітьми, що їдуть до дитсадків, мають перевозити, - Малецький

Батьків із дітьми, що їдуть до дитсадків, мають перевозити, - Малецький

До виконкому надходить сьогодні купа дзвінків від підприємців із одним запитанням "Як працювати з понеділка?". Мова йде про обмеження руху транспорту по часу - всього 7 годин на добу.

"Наразі жорстка ситуація по роботі промислових підприємств", - наголосив мер.

Комунальний транспорт другий день працює в режимі регулярних спеціальних маршрутів. Кількість машин не зменшують - на маршрутах 50 одиниць тролейбусів та 9 автобусів по маршрутах № 25, та 10.

Багато питань щодо приводу обмеження ми прохали не вводити обмеження мережу приміських сполучень перевозити по перепусткам.

Відповідно до протоколу ми маємо перевозити громадян тільки критичної інфраструктури у постанові кабміну №104 від 17.02. 2021 не передбачено таких обмежень в часі.

Пан Микола Данилейко президент ПрАТ "Кредмаш": "Приймати рішення із зупинки транспорту категорично не можна. Перевозити людей по тому графіку, який пропонує ОДА це практично нереально. Ми працюємо в дві зміни, є служби, що працюють в три. Вважаю, що треба залишити той варіант, який у нас є на сьогодні. На ім'я губернатора торговельно-промислова палата готує лист із проханням не вводити такі часові обмеження".

"Вчора був аргумент у Полтаві "Хай возять автобусами". На одному заводі в нас працює 3-4 тисячі осіб. Щоб перевезти їх до роботи і з роботи треба 100 автобусів на одне підприємство. вони живуть по районах і щоб дістатися до роботи виходять на зупинки о 6-й, о 5-й годині. Ми навіть перевели школи, в тому числі й 1-4 класи на дистанційне. Бо розуміємо, що треба комусь вести дітей до школи, сідати в автобуси. Ми це зробили, щоб люди і діти могли залишитися вдома. Вчора виникали ситуації, коли не брали батьків із дітьми до садочків. Навіть на маршруті 15-Б батько плакав, щоб водій взяв", - наголосив Віталій Малецький.

"Відповідно до рішення ТЕБ і НС батьків, бабусь, що везуть дітей до садочків, можна перевозити. Тому Руслан Володимирович, нашим кондукторам, водія та маршрутчикам розповісти, що батьків із дітьми беремо на зупинках", - додав він.

"Якщо в понеділок зупиниться транспорт, то в нас буде колапс економіки і колапс підприємств", - зазначив мер.

Окреме питання - це міжобласне сполучення, адже із сіл люди їздять в Кременчук на роботу. Такі перевезення вважаються транзитними і можуть відправлятися із автостанції до автостанції.

Маршрутники деякі не вийшли на роботу сьогодні: лише 110, замість 150. Бо є зменшення кількості пасажиропотоку.

"Напружень великих на зупинках немає. Контролюємо та намагаємося вживати заходів, але ситуація складна", - наголосив начальник транспортного відділу Руслан Івашина.

Транспорт їздитиме вранці та увечері: що кажуть у виконкомі Кременчука 

"Повні" тролейбуси пенсіонерів: як насправді сьогодні кременчужани їздили у транспорті

перепустки транспорт кременчук виконком
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
936 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии