Новости компаний
13:59, 17 сентября

Всі плюси он-лайн школи

Новости компаний

Нові технології все більше входять в усі сфери нашого життя. Не залишилася без уваги і система освіти. Широкий розвиток Інтернету дозволив отримувати знання, використовуючи віддалений доступ. Онлайн школа надає вам нові зручності та широкі можливості.

Якісне отримання знань з усіх предметів

Головною перевагою навчання, яке дає он-лайн школа Planetaclub, варто назвати повне засвоєння знань з усіх предметів, передбачених системою освіти. Перебуваючи вдома, ваша дитина може вивчати всі дисципліни на високому рівні в зручному для неї темпі. Такий підхід виключає необхідність знаходитися в одному місті постійно, навчання не переривається навіть при частих переїздах. Для цього потрібно тільки підключитися до Інтернету.

Відсутність можливості відвідувати звичайну школу

Бувають ситуації, коли дитина не в змозі відвідувати навчальний заклад через тривалу хворобу, інвалідність або фізичні дефекти. Таким дітям досить важко вжитися в колектив, вони набувають комплекси, страждають психологічно. Все це порушує звичайний процес навчання, змушуючи дітей замість придбання знань витрачати час на самоствердження. У цих випадках онлайн-школа стане незамінною.

Вартість навчання

Вартість навчання, що пропонує он-лайн школа, на перший погляд для багатьох може виявитися відштовхуючим чинником. Всі знають, що середня освіта у нас безкоштовно. Але якщо задуматися та порахувати, які суми підуть в звичайному навчальному закладі на ремонт класу, подарунки та інші збори, стане зрозумілим, що, використовуючи інтернет школу, ви ще й значно заощадите.

Колектив досвідчених педагогів

Викладацький склад для віддаленого навчання підбирається найсуворішим чином. Мало бути грамотним учителем, необхідно швидко встановлювати контакт з будь-якою дитиною, викликати у неї довіру та бажання вчитися. Програми, які пропонує он-лайн школа, складаються досвідченими педагогами, побудовані на принципах найбільш легкого та повного сприйняття матеріалу.

Звичайно, при будь-якій формі навчання важливим є контроль. Вибравши віддалене навчання, перевірка засвоєння матеріалу учнями проводиться двічі. З одного боку, виконуючи різноманітні тестові завдання, дитина дає можливість педагогу оцінити рівень набутих знань, змінити хід навчання та акцентувати увагу на важких моментах. З іншого боку, батьки беруть участь в процесі навчання власних дітей, отримуючи спеціальні виписки, які показують успіхи та прогалини. У таких розсилках даються рекомендації з організації процесу освіти.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...